| razzviy a întrebat:

happy
De curand m-am hotarat sa invat PROGRAMARE (adica cam tot ce tine de pc si toate cele... cam ce se face la mate-info...eu sunt la electonica si automatizari si mi-am dat seama ca nu voi face exact ceea ce se face la mate-info si de aceea vreau sa invat si PROGRAMARE, dar asta pe cont propriu ca un fel de studiu acasa) si nu stiu de unde sa fac rost de vreun ghid sau ceva care sa ma ajute sa invat acest lucru
daca stie vreunu din voi ghiduri sau situ-ri de unde as putea invata va rog sa imi spune-ti

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Asta e una din cele mai bune carti:
http://www.scribd.com/......A-IFR-An-I