| petrovicimarius98 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat CS GO de pe steam la o oferta de 2E, dar nu prea ma incanta s-ar merita sa dau acest cont cu CS GO pe cont CS16 STEAM. S-ar merita? Daca nu va rog sa imi ziceti cand va fi urmatoarea oferta de genul dar la CS1.6 normal dupa STEAM fiindca l-as cumpara! Dau funda daca ma scoateti din intuneric happy!

2 răspunsuri:
| xr0sioRx a răspuns:

Nu prea se merita cs:go pe cs 1.6, adica sa fim seriosi, ai vazut cum arata cs go si cum arata 1.6. Dar nu cred ca o sa primesti ceva mai bun pe cs go, poti sa vinzi contul.

| petrovicimarius98 explică (pentru xr0sioRx):

Frate e de **** si in plus ma scoate din el cum dau tot pe LOW?