| GoguDeFer a întrebat:

de curand mi-am adus aminte de un joc pe care il jucam prin 2011-2012, cand eram mai mic.
Va voi spune fraze pe care mi le amintesc, rugamintea mea ar fi, cei care au o banuiala despre ce joc vorbesc sa lase un comentariu. Il caut de 2 zile incontinuu big grin. Funda.
Mai jos aveti " frazele "

Bun, imi amintesc ca era un joc FPS, sci-fi, gen cu tancuri si d'astea din viitor, la inceput aveai un intr-o, sau ceva asemanator in care aveai un npc care te invata, cred, si imi amintesc ca te duce sa te urci intr-un tanc, puteai avea arme foarte faine, erau 2 " stagii ", Puteai sa faci misiuni, gen Story-ul jocului, si una in care te puteai distra, imi amintesc ca in aia in care te puteai distra erau 2 tabere inamice care se luptau, gen strangeau resurse, mi se pare ca puteai lua tancurile si sa mergi sa ataci baza inamica, stiu ceva de o arma, jucam cu ea tot mereu, era un sniper, ceva cu albastru. Cam atat imi amintesc important, stiu ca NPC-ii nu erau chiar oameni, erau ceva gen jumatate om jumatate creatura, dar stiu ca nu toti.
Sper sa mi se raspunda la intrebare, si sper ca este indeajuns ce am scris mai sus, pentru a va aduce aminte daca ati jucat un joc asemanator.
Inca odata va rog sa spuneti orice joc care credeti ca se aseamana cu ce am zis eu mai sus.