| andreydanyel99 a întrebat:

De curand mi-am cumparat Arma 2 dayz mod dar nu am cu cine sa ma joc... Daca e cineva interest lasati raspuns aici....Ms Mult!

3 răspunsuri:
| S1NNNED a răspuns:

Salut, eu as vrea sa joc cu tine, mi-am cumparat si eu vineri DayZ Mod, add pe skype : s1nnned, si zi-mi ca esti cu Dayz Mod!

| andreydanyel99 explică (pentru S1NNNED):

O sa te contactez sa jucam dar acum am o problema cu microfonu cred ca in cel mai scurt timp imi cumpar adica maine sau poimaine pentru ca este inchis pe aici si nu gasesc sa cumpar vad eu cum fac si o sa ne jucam! App cati ani ai?

| S1NNNED a răspuns:

Sau da-mi id-u tau de skype!?