| Abdreid a întrebat:

de curand mi-am cumparat gta 5 de pe eneba, am avut jocul instalat, mergea blana si ma lasa sa intru si in setari adica pe esc.Dar la un moment dat m-am plictisit si l-am dezinstalat.Acum aveam iar chef de joc si l-am instalat dar cand vreau sa dau pe esc sa ma uit pe map sau sa intru in setari sau pe online mi se blocheaza jocul si imi da feild.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca ai luat cod de steam incerca sa ii dai repair la joc. Intri in Library, dai click dreapta pe numele lui in lista, dai pe properties, dai pe local files si dai pe verify integrity of local files. Daca ai ceva corupt iti verifica si repara automat.