| Pitbull41 a întrebat:

de curand mi-am cumparat un pc destul de unicel nu i7 sau din astea e un Intel dual core E280 de 2.00 GHz cu 2 nuclee. Asi avea si eu o intrebare ce jocuri mi-ar merge pe urmatoarele componente:

Processor Intel Dual Core E2180 2.00 GHz, 2.00 GHz cu 2 nuclee.
Rami 2 gb
Placa video e un Intel Chipsets Gs 33 de 256 mb dar aici la placa video e o problema mie imi arata ca sunt folositi numai 128 mb din 256 nu stiti cu pot face sa fie folosita toata placa nu numai jumate. Astept raspunsuri la ambele intrebari.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai dat bani pe piesa asta de muzeu? Sper ca nu mai mult de 200 RON... de jucat joci o p*&a pe el.

| Pitbull41 explică (pentru KodrutZ):

Pe piesa aia de muzeu daca pun o placa video de gb ma duce pana in fifa 14 si cs go, dar din pacate nu am momentan ugetul pentru o placa sau un pc asa perfomant.

| KodrutZ a răspuns (pentru Pitbull41):

Wow, fifa 14 si cs go, doua nulitati care merg fara probleme pe orice calculator decent din 2007-2008. In alta ordine de idei, cit ai dat pe asta, ca sint chiar curios?