| xProBackX a întrebat:

De curand mi-am descarcat FIFA 13 si as vrea sa joc online.Cum as putea? Cand dau pe ONLINE imi apare,, To continue, please ensure that you are signed in to Oigin". Astept raspunsuri.Dau funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| TheEnuss a răspuns:

Salut. Trebuie sa-ti faci cont pe Origin. Nu stii ce e ala Origin? Este un program gen Steam, sau UPlay. Trebuie doar sa cauti pe google : " Free Origin download ". Funda?

| xProBackX explică (pentru TheEnuss):

Multumesc foarte mult! Acum pot juca linistit FIFA 13 ONLINE!

| TheEnuss a răspuns (pentru xProBackX):

Cu placere si multumesc de funda!winking