| LrMRemuss a întrebat:

De curand mi-am descarcat Mt2Hammer,pentru ca ma plictiseam, si nu mai stiam ce sa joc, dar cand am vrut sa intru sa ma joc imi aparea System doenst support 3d graphics,please check you hardware. nu mai stiu mai departe. Am cautat pe internet cum sa rezolv problema,si multi au zis sa schimb placa video sau sa reinstalez driverul la placa.
Prima daca mi-am reinstalat driverul placii,dar tot nu a mers,dupa mi-am cumparat o placa video foarte buna,dar degeaba,am reinstalat si pe aia driverul,dar tot degeaba. Oare sa fie ca am prea mari iconitele pe ecran sau bara,sau de la rezolutia de la joc?
Va rog, ajutati-ma!
Funda, promit.

1 răspuns:
| Credor a răspuns:

Schimba rezolutia jocului pe una mai mare sau mai mica nu o sa fie nimic mai mare intri in folderul metin config si schimbi rezolutia frecventa sa fie pe 60 daca nu merge incearca sa schimbi windowsul daca neaparat vrei sa joci.