| AbcDaBcDe a întrebat:

De curand mi-am luat un laptop si nu stiu cum sa il țin, fara baterie si bagat in priza sau cu baterie si bagat in priza? Cum e mai bine si de ce? Adica vreau sa imi țina bateria peste 4-5 luni mai mult de 5 minute. happy v-ati dat seama voi de ce zic.

2 răspunsuri:
| ImiBatJocDeVoi a răspuns:

Iti zic in cazul meu. Eu cand stau pe el in tin doar in priza nu si cu bateria bagata(o bag doar cand am nevoie a doua zi). Cand o bag sa se incarce ma tine vreo 3-4 ore daca nu ma joc jocuri care necesita multe resurse. Am laptopu de 2 ani si inca ma tine

| BeatTheASS1234 a răspuns:

Ideal ar fi sa il tii la incarcat pana cand se incarca full, dupa care il scoti si te joci sau ce faci tu cu el pana ramane fara baterie si iar il incarci, cam neplacut as zice, dar daca il tii numai in priza se duce repede bateria, stiu de la mine.