| Danutu a întrebat:

de curand tot imi doresc o tableta si am vazut-o pe aceasta :

http://www.altex.ro/......id-4-0-alb

Tableta ALLVIEW ALLDRO 2 SPEED HD

Ce parere aveti? Sa o cumpar sau nu merita deloc? (P.S am auzit de la unii ca este o tableta buna - Ma refer la acest model care vi l-am arata mai sus ^)
Daca nu este atat de buna zicetimi alte tablete bune dar nici prea scumpe gen 25 30 de milioane

2 răspunsuri:
| Danutu explică:

Ma eu am zis ce parere aveti nu ca sa imi iau xbox sau ps3

| ThEEmperoR a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa-ti iei un xbox 360 sau un ps3. Apropo, daca vrei o tableta buna, incearca-o pe cea de la Apple, dar ii foarte scumpa.