| Paul321 a întrebat:

De dimineata mi-a venit in gand sa descarc si eu metin 2 ro. Am descarcat am instalat si surpriza cand sa intru imi zice start_service_error(errorcode=204). L`am dezinstalat de N ori am mai cautat cateva raspunsuri pe net dar n`am gasit. Va rog ajutati-ma ce trebuie sa fac? Funda celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| KissYourLips a răspuns:

Daca ai aintivirus activeazal bine ca poateai un fel de hack sau virus care nu il lasa sa se instaleze si dupa reinstaleazalhappy! Funda?big grin

| IndiferentXD a răspuns:

Ai incercat sa dezinstalezi antivirusu'? uite ce zice aici. http://rtknights.wikiforum.ro/......rorcode204

| MarianFkN a răspuns:

Eu zic sa te apuci de Metin2.ro, mai ales ca acum s-a deschis un site care nu stiu cat va dura care iti da monede gratis ( nu trebuie sa dai cont, parola nimic, suntt pur si simplu niste coduri care genereaza in baza de date). Poti sa te convingi aici : www.monedefree.hostzi.com