| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

De două zile au început să îmi apara reclame de la google pe telefon. Ele apar chiar dacă sunt pe orice aplicatie! Cum o pot dezactiva? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"au început să îmi apara reclame de la google"

ăsta e prețul plătit pentru aplicațiile gratuie (chrome e unul din ele). Nu-i bai, mai afli noutăți

-- sărbători frumoase --

| TheTom7 a răspuns:

Simplu, virus, am auzit ca e de rau cu virusul asta si scapi greu de el, solutii sunt, dar daca nu te pricepi mai bine nu incerca. Totusi pentru inceput incearca cu un antivirus bun. gen Bitdefender, il poti folosi pentru 7zile sa il testezi, gratis, daca nu reusesti sa gasesti acel virus e clar. Sau sa te mai inveselesc putin, mai poate fi o solutie, ai instalat o aplicatie de curand si ruleaza in fundal si de la acea aplicatie iti apar aceste reclame, uite-te printre aplicatiile instalate recent si dezinstaleaza cate una (dupa le ai in istoric in google play daca le vrei din nou) si vezi daca da vreun rezultat. Daca te mai pot ajuta cu ceva astept un raspuns

| Ciprian_Jurchela_1986 explică:

Am rezolvat! Am intrat in mai multe setări ( nu mai stiu in cate ) si am dezactivat toate reclamele de la google!?