| MajorKing a întrebat:

De ex dacă am jucat o sumă de bani la aparate si eu vreau sa joc in continuare și ei îmi opressc aparatele e corect din punct legal?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

S-au uitat mai atent la tine si au înțeles că e mai bine așa

| Wr3nch a răspuns:

Ilegale ar trebui sa fie aparatele in sine pentru ca nu castigi aproape niciodata. Mai ales cele electronice unde apasa 3 butoane si poti trage de 10000 de ori linistit?

| gamersamp12 a răspuns:

Esti prost ca joci la aparate. Mai du-te si alta data sa castigi niste datori.

| MajorKing explică (pentru gamersamp12):

M-ai du-te tu sclavule la muncă!

| gamersamp12 a răspuns (pentru MajorKing):

Aparate merg si eu la aprate sa nu mai merg la munca. Si vine unu sa-mi scoata aparatu din priza cand castig. Sunt destept.