| Fcp_Ovidiu_2000 a întrebat:

de ieri nu-mi mai merge site-ul de la lalaker1, ştie cineva de ce? Vă las o poză pusă pe imgur să vă uitaţi să vedeţi ce problemă îmi arată, pe telefon îmi merge, altor prieteni le merge.

https://imgur.com/9UMBJWD

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Iti arata ca e conexiune nesecurizata, ori de la site/antivirus/firewall ori altceva. Da-i Avansate si ar trebui sa bifezi o "regula" cum ca permiti ceva anume...si "ala e" (daca e in regula totul)

| Fcp_Ovidiu_2000 explică (pentru CM7YRE):

Pana ieri mi-a mers

| Fcp_Ovidiu_2000 explică (pentru CM7YRE):

Până ieri mi-a mers

| CM7YRE a răspuns (pentru Fcp_Ovidiu_2000):

Azi nu-ti merge. Nasol. Poate pana maine o sa mearga daca ownerul sau cine stie ce face, face cum face in asa fel incat sa obtine un certificat de securitate. " Până ieri mi-a mers" nu ajuta cu nimic.