| FratelinoDragos a întrebat:

de la un timp daca dau restart la pc sau il inchid cand il deschid la loc se instaleaza programe aiurea fara sa imi arate, programe care imi mananca foarte mult din resurse...
Si din 8 in 8 minute mi se deschide o pagina de la internet explorer si imi apar reclame...
Imi apar reclame si in coltul de jos al windowsului chiar daca nu am nisi un browser deschis apare direct pe ecran...

Programele se numesc: Compress si Body text feathering si mai este unul care se numefte win (nu e winrar nici winzip) este doar win.
Va rog ajutati-ma dau!

1 răspuns:
| Xiee a răspuns:

Posibil sa fie virusat, reinstaleaza windowsul.