| anonim_4396 a întrebat:

de o saptamana am o problema cu " paginile nedorite ", daca stau pe Youtube sau orice alta pagina si dau sa schimb melodia sau sa pun pauza se deschid cate 10 pagini cu anuntul ca am castigat niste premii si daca le inchid si apas iar se deschid mai multe. Am ca motor de cautate google chrome, ca si extensii am ad block si ad block plus, anti-virus Hitman Pro.Ce trebuie sa fac ca sa nu se mai deschida, chiar nu pot face nimic pe internet. P.S. nu doresc sa imi schimb win sau motorul de cautare.

2 răspunsuri:
| Chaos888 a răspuns:

Incearca sa dai reset la browser din advance settings.

| AntoMeletina a răspuns:

Cel mai probabil PC-ul tau este virusat. Incearca sa iti actualizezi anti-virusul sau du-l la cineva care se pricepe si poate sa le stearga.