| RomanianBoy333 a întrebat:

de o vreme imi tot da windowsul bluescreen asa din senin.Dau o poza daca ma puteti ajuta scrieti raspunsuri bune va rog!
DAU FUNDA!

Poza http://imgur.com/a/XUFbD

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Am crezut că e hardul pe ducă,.
Dar vezi că doar windowsu trebuie schimbat şi atât!
Ai buguri pe librăria dinamică. Nu încerca să le rezolvi că în final tit la schimbatul softului ajungi. Succes
Funda?

| RomanianBoy333 explică (pentru mudokins78):

Mersi dar daca nu am dvd cd pendrive pot pune windows nou?

| mudokins78 a răspuns (pentru RomanianBoy333):

Da! Foloseşte rufus să scrii pen drive-ul.

| RomanianBoy333 explică (pentru mudokins78):

Dar nu am pendrive si is in Ungaria am numai lei aici *** stie ce bani trebuie forinti sau dracu stie nush.Imi dai un link sa pun win 8.1 Pro?

| mudokins78 a răspuns (pentru RomanianBoy333):

Nu ai telefon? Poţi folosi telefonul pe post de pendrive (stick usb)!

7 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Ok

| mudokins78 a răspuns:

Dar vezi că eu am şi canal de Youtube.
O să îţi placă, ţin la curent abonaţii cu jocuri Android cu trișare. Sau care e cu bani.