| paduraru01 a întrebat:

de un an joc cs go si pur si simplu nu pot da rank up.am victorii la rand,am jucat si bine, dar tot in silver 1 raman.cred ca e un bug de la joc sau ceva.cine ma poate ajuta ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Bug nu e, dar trebuie să te străduiești mai mult și contează cel mai mult locul. Și eu mințeam mereu, ziceam că ies locul I și nu rankam dar de obicei ieșeam pe locul 3. Și am avut și 7 câștiguri consecutive și tot nu rankasem din Silver 4. Mai câștiga și dacă meriți un rank mai bun vei ajunge acolo. Dar bug n-are cum să fie.

2 răspunsuri:
| eduardocarabinierul a răspuns:

Cu siguranta este un bug. Contacteaza-i pe cei de la Valve cat mai repede.

| AndreiBalan a răspuns:

Salut.De unde ai luat CS GO sau l-ai cumparat? Daca l-ai luat de pe Warzone poti selecta rankul pe care il vrei.