| s3ker a întrebat:

De ziua mea mi-am cumparat gta v pe xbox 360, am dat 190 lei pe el de pe altex, primele trei zile nu a avut nici o problema a mers ca pe roate, dar ieri tot imi dadea crash jocul dandumi eroarea "The game was restarted due to a problem with the storage device…", am reinstalat jocul, nimic
am schimbat chiar si consolo si tot asa imi da, ce pot sa fac? :"(((((

2 răspunsuri:
| StJimmy a răspuns:

Nu mai ai spatiu pe hard probabil. sterge din jocuri sau din salvari

| s3ker explică (pentru StJimmy):

Am 5,5 gb liberi