| Leeuk a întrebat:

Dece la casti mi-se aude doar o casca, ci anume casca stanga?! Funda!

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
S-ar putea sa nu fie bagata mufa bine, sau casca stanga s-a stricat si nu o sa iti mai mearga niciodata. Cate casti s-au stricat la mine asa. Asta e din pacate.

| Jipa95 a răspuns:

Sunt defecte castile.

| Adrian_Surugiu_1998 a răspuns:

Salut. Incearca sa vezi daca castile merg la un alt telefon sau tableta. Daca se aud la alt telefon sau tableta inseamna ca nu au nimic. Cauza este mufa de la carcasa telefonului pe care il ai. Daca nu se aud la alte dispozitive inseamna ca castile s-au defectat si trebuie sa iti iei altele. Bafta in rezolvarea problemei big grin

| Leeuk explică (pentru Adrian_Surugiu_1998):

Ms, s-au stricat, doar casca stanga merge sad