| Ainstain_Andrei_2000 a întrebat:

deci am comandat un gamepad http://www.pcgarage.ro/......c-ps2-ps3/ care acuma nu mai e in stoc, deoarece l-am luat pe ultimul, si inainte cand era in stoc scria asa la el : Ridicare de la sediu joi seara, Livrare Vineri. Dar, eu l-am comandat sambata, si marti pe la ora 7 mi-a scris comanda efectuata, :Comanda dumneavoastra a fost predata firmei de curierat.
Numarul de AWB va fi vizibil in sistemul de urmarire al curierului rapid in ziua urmatoare.

Si atunci am primit mesaj si ca va ajunge intre 21 si 24, adica sambata sau duminica, dar normal trebuia joi sa fie livrat, dar dupa cum spune comanda efectuata inseamna ca maine va pleca curierul, POATE VENII MAI DEVREME?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Daca ti-a spus ca produsul a fost predat firmei de curierat, in ziua urmatoare iti vine produsul.