| Dinamovistul101 a întrebat:

deci as vrea sa imi dati un program de filmat, full si gratuit in care sa pot filma Hitman Absolution fara lag, pentru ca pana acumgam incercat Bandicam, Action Mirillis si Fraps dar toate in afara de Fraps imi fac lag, dar cu Fraps nu ma pricep la randat si nici nu vreau sa ma complic atat, mentionez ca, cu Bandicam in alte jocuri precum Splinter Cell: Conviction imi merge perfect cu 35-40 fps, dar in Hitman in afara de Fraps cu care merge perfect, restul imi fac lag destul de mare...plz

2 răspunsuri:
| Alinn98 a răspuns:

Poti sa folosesti OBS, e un program pentru streaming dar cu putin efort cred ca ar merge si sa filmezi cu el simplu

| Dinamovistul101 explică (pentru Alinn98):

Multumesc voi incerca si daca filmeaza bine iti dau funda big grin o zi buna.