| anonim_4396 a întrebat:

Deci cand de exemplu sunt pe counter si ma joc si ma contacteaza cineva pe messenger sau alt ceva,sunt nevoit sa las jocul in bara. Dupa ce termin de vorbit cu persoana respectiva (am dat un exemplu) si dupa acea dau click ca sa revin la loc in cs, mi se pune tinta sus pe cer si nu o mai pot scoate de acolo doar daca inchid cs si intru iar. Precizez ca am windows 7 ultimate, ma puteti ajuta sa nu mai mi se puna tinta pe cer?

Răspuns Câştigător
| Coslegeanu a răspuns:

De obicei si la mine se intampla asta la GTA San Andreas. Dar printr-un click stanga pe ecran acolo sus unde e el ma lasa sa manevrez mausul. Dar poti incerca altceva la cs. Nu stiu daca iti va placea dar eu asa joc avand si tinta mica la cs. Intra in cs apoi in Options si bifeaza "Run in a window", iar in dreapta sus la Rezolution da-i si tu 1024 x 768, depinde cum vrei mai mic mai mare alegi si tu mai multe optiuni acolo. Te avertizez ca daca bifezi "Run in a window" inseamna sa nu fie cs pe tot ecranul. Asa joaca majoritatea fiindca tinta este mult mai mica.

Funda?