| craiovaoltenia1234 a întrebat:

deci cand eram mai mic ma jucam pe PC un joc cu masini, un fel de lego.erau intreceri de masini si puteai sa il prinzi pe cel din fata ta cu franghia, sa pui smoala in spatele tau dar ca sa poti sa faci astel trebuia sa aduni niste bucati de jucarii si dupa puteai sa pui smoala si sa prinzi cu franghia.era ca un fel de lego(cum sunt jucariile lego in ziua de azi)cine stie cum se numeste jocul? dau funda primului raspuns corect!

2 răspunsuri:
| Iulian743 a răspuns:

Revolt cred. Funda big grin

| craiovaoltenia1234 explică (pentru Iulian743):

Nu,scuze nu este revolt, erau masini mai mari si construite din bucati de jucarii si oamenii care conduceau masinile erau exact oamenii care sunt in pachetul cu jucarii Lego!