| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu vreau sa rulez Google Chrome in fundal dar stiu trucul(Intru la >setarisetari >avansatebifez penultima casuta cea cu aplicatiile), dar treaba este ca chiar daca o bifez el tot nu ramane in fundal.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Optiunea aia nu iti tine google chrome in fundal. ci mentine extensiile in fundal pentru a fi accesate mai rapid

| anonim_4396 explică (pentru Danzell):

Dar mi-ai putea cateva exemple de extensii ca sa fie mai rapid browserul?

| Danzell a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai rapid decat fara extensii nu ai cum.
restul tine de performantele calculatorului sau internetului