| ZeR0zAhĂr a întrebat:

Deci, legat de Need For Speed World!
Am jucat pana acuma cu un n mitsubishi lancer evolution IX, si ma lasa sa joc la cursele acelea sa scapi de politie sa ajungi la destinatie, stiti la ce ma refer care jucati.
Dar acuma am cumparat un (Nissan) nissan skyline gtr v-spec (r34), si nu ma mai lasa la acele curse, zice ca n-am masina potrivita. Pai nah mo costat 1, 7 mil...ce naiba.
Astept raspunsuri, oare trebuie sa am anumite piese?

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Masinile sunt grupate in categorii in functie de performante, S, A, B etc. Cursele alea accepta anumite categorii de masini, de aia nu poti intra.