| Gabytu2002 a întrebat:

deci mă chinui cu asta cred că de mai bine de-o oră. Eu am instalat jocul Alien VS Predator, dar aici e o problemă, este în rusă, nu am găsit nicăieri,,Language,,.Am căutat si in folderul jocului că poate are un fisier,,Language,,. Nu am gasit nimic, am cautat si,, english,, nimic. Totul in fisier este in engleza, dar jocul in meniu este setat pe limba rusa, tin sa mentionez ca eu joc single player. Un sfat îmi puteți da și mie vă rog? Am căutat și pe Google cum să o schimb dar nimic nu m-a ajutat. Sper că ați întâmpinat și voi astfel de problemă și ați rezolvat-o. Dau funda si ce vreti voi.

2 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Care din jocuri? anul aparitiei

| Gabytu2002 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

,,Aliens vs. Predator Game – Overview este numele complet al jocului, dar mie pe desktop cât și în joc îmi arată doar,, Alien VS Predator, la începutul jocului e acel tutorial unde te învață cum să tragi cu acea armă cu plasmă de pe umăr, iar apoi bagă la o luptă cu Alien-ii ăia, după ce termin tutorialul. Te dă într-o junglă, aceea este prima misiune, iar anul jocului este 2010 dacă nu mă înșel.