| Jukaaa25 a întrebat:

,

Detin un cont steam, si joc cs 1.6, mai de mult foloseam wall pe el, si mergea, dar acum cand incerc sa folosesc codul primesc o eroare care zice :
" Cheat Failure! ", Am observat alti jucatori care jucau cu cod pe steam si vreau s aflu si eu cum faceau acest lucru? Cum pot scapa de acea eroare sau imi puteti da un wall care sa functioneze pe steam?

Răspuns Câştigător
| Constantin_Teo_1996 a răspuns:

Îţi trebuie un wall care nu rulează printr-un executabil. Am eu, dacă vrei. Dar iese în poze.

2 răspunsuri:
| Paraschivstefan10 a răspuns:

Man daca vrei sa joci cu coduri dai la optiuni la video si dai pe open gl poate il ai ped3d sau sowfter