| boombass88 a întrebat:

Detin un Samsung Galaxy S Plus este la liber si vreau sa am internet nelimitat, cepot face ca sa am internet nelimitat? Ce cartela ar fi buna? Specific ca detin deja o cartela frog de la cosmote dar serviciun web'n'walk nu se poate configura automat cu telefonul deci nu merge. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| LeX28 a răspuns:

Orange sau stiu un truc care merge pe or ce rete pentru net gratis daca vrei trimite-mi un mesaj cu id tau de mes si dacateam ajutat da-mi funda