| mihaiduru a întrebat:

Doresc si eu un server de metin2 clasic PvM cu nivel max 99 sau 105, cu iteme ca pe oficial ( de ce nu cu armele si armurile beta noi ), drop la metine si bossi, hostat 24/24, de durata, cu staff care se ocupa de intretinerea server-ului.
Caut de mult unul si numai "gunoaie" gasesc, cu modati 6/7 si multe arme si armuri noi care imi dau fiori straight face Nu inteleg cum te poti juca un asemenea metin cu bonusuri exagerate sau cu ratele 1000%...

Răspuns Câştigător
| daufunditza a răspuns:

Poti incerca metin2- impact http://impactmetin2.info/home.php
Sau metin2 apocalypse e la fel ca oficialu si e super maxim 105 pe apocalypse si 99 pe impcat ambele au beta nau 6/7 nau moduri nu iteme site
funda?

2 răspunsuri:
| Prajea_Cristian_1992 a răspuns:

Sall uite aici cateva
-metin2hotstyle(lv 250 nu sunt6/7)(pana la lv 90 cresti destul de bine
-metin2ro(lv max 105)
-metin2creative(maghiari)(lv max105)
-metin2master(lv max 190)

| mihaiduru explică (pentru Prajea_Cristian_1992):

Dupa cum am spus mai sus, vreau clasic nu cu lv 250, 190, si nu vreau ro si nici servere straine!