| GaNsTaR a întrebat:

doresc si eu un server de samp in care am sansa sa fiu admin pe server, aveti careva un server de samp? Dau Funda! daca aveti dati add la Y! M:davidcool_boy@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| har a răspuns:

31.14.204.87:7777 e printre cele mai bune, si admin poti sa obti cu variantele astea:aduci jucatori/donezi/faci cerere pe forum/faci multe ore pe serverSucces, sper sa iti placa acolo

| GaNsTaR explică (pentru har):

Iti multumesc pentru server big grin ti-am dat funda big grin

| har a răspuns (pentru GaNsTaR):

Apropo,am numele kon, poate ne intalnim big grin

| GaNsTaR explică (pentru har):

Dami id-ul tau de messenger ne cunoastem mai bine big grin

| GaNsTaR explică (pentru har):

Dami add la id-ul meu de messenger davidcool_boy big grin

| har a răspuns (pentru GaNsTaR):

Am bagat big grin