| Ionescu_Andrei_1999 a întrebat:

e cineva care stie vreun program de aflare a parolei Facebook altcuiva?
sau de vizoalizare a mesajelor(am inteles ca ar exista un program care iti permite sa vezi ce mesaje trimite o anummita persoana)

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ce vrei tu e ilegal.

| ovidiu123432 a răspuns:

Trebuie sa ai putina experienta in hacking, dar nu prea poti gasi un anumit program dar daca stii putin hacking poti sa il spargi, inainte ma ocupam cu asa ceva si am invatat foarte repede cum sa sparg conturi, am spart in jur de 1000+ de conturi si cu 100k urmaritori dar dupa m-am lasat ca devenise plictisitor, inca mai sunt pers care zic sa le ajut dar de la un timp e si periculos, aveam 2k pr pe Facebook care se rugau de mine sa le sparg un cont, faceam asta gratis si am invatat ff simplu.
Daca vrei sa inveti asa ceva mai intrai trebuie sa iti faci un cont iar dupa ii cauti punctul sclab unde poti gasi informatii iar apoi totul va veni de la sine, sper ca te-am ajutat.

| Ionescu_Andrei_1999 explică (pentru ovidiu123432):

Mai putea invata cum ai facut?

| ovidiu123432 a răspuns (pentru Ionescu_Andrei_1999):

Pai prima data i-am spart contul unui prieten dar nu mai stiu cum dar contul era nou si nu era asa securizat sa zicem si dupa cu timpul am reusit sa sparg si cele securizate dar nu mai stiu deoarece nu mai fac asta de ceva timp.

| Ionescu_Andrei_1999 explică (pentru ovidiu123432):

Ok
mersi oricum