| geanyhalav a întrebat:

era un joculet pe net la care trebuia sait faci soldati (arcasi luptatori tancuri etc.)si avea cateva nivele care incepeau de la prreistoric pana la ceva gen extraterestrii si pe parcursulk lor te luptai impotriva PC-ului si iti schimbai baza odata ce faceai experienta necesara! Care il stie va rog ziceti-mi-l dau funda Era ceva gen GOD of...(nu war)

Răspuns Câştigător
| andreius345 a răspuns:

Scrie pe net age of war si mai este si vezi ca e si 1, 2, 3 sau uite linkul de la age of war 1 http://actiune.1001jocuri.com/jocuri-lupta-la-preistorici.html E la fel ca descrierea ta de la asta incepi om preistoric si evoluezi pana faci roboti e super jocu;). Funda?