| AndreiBalan a întrebat:

este chestia aia de la Steam prin care daca nu ai 5€ cheltuiti pe Steam nu poti da ADD la prieteni? Dar eu daca imi cumpar spre exemplu CS:GO de pe eMAG si bag CD-keyul pe Steam,se ia in considerare ca si cum l-am cumparat de pe Steam, si am sa am voie sa dau Add ca si cum am cheltuit 5€? Dau funda

Răspuns Câştigător
| MajinVegeta a răspuns:

NU. Trebuie sa cumperi neaparat de pe steam, de la ei. Asteapta reducerile ca vine winter sale acu.

1 răspuns:
| Jax86 a răspuns:

Merge sa bagi Cd keyul pe steam eu am luat eurotruck 2 si l-am activat pe steam