| EmilTraian95 a întrebat:

este cineva pasiomat de jocuri de strategie? Am o problema cand creez o mapa pentru Command and Conquers Generals. Computerul nu se misca deloc. Stiu ca era ceva legat de waypoint sau area insa nu inteleg mai exact ce deoare am fixat si perimetrele.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Verifica niste tutoriale, am incercat si eu sa readuc la viata o mapa preferata insa tot aceeasi problema am intalnit, am vazut niste tutoriale si m-a luat putin capul pentru scopul relativ mic si neinsemnat de a o crea... deci m-am dat batut.