| anonim_4396 a întrebat:

este fain jocul Need For Speed 2015? Se merita sa il cumperi?

6 răspunsuri:
| pr0fu a răspuns:

Da, merită. L-am jucat, pot să spun că dacă vrei să îți meargă mai smooth, îți trebuie un pc ceva mai bunicel. Dar merită are niște grafici super.

| AndyB1337 a răspuns (pentru pr0fu):

Mersi, am un pc bun, cred ca o sa ruleze

| AndyB1337 a răspuns (pentru pr0fu):

Dar Need For Speed 2015 este doar multiplayer? Asa am auzit. Multumesc!

| TudorBircaCostesti a răspuns:

Nu prea are grafica mai buna in rest nu e de cumparat tiasi recomanda need for speed carbon

| pr0fu a răspuns (pentru TudorBircaCostesti):

Eu spun sa te uiti la niste gameplayeuri. Carbon, nu am ce zice e misto, povestea e misto, dar grafica nu se compara

| AndyB1337 a răspuns (pentru pr0fu):

Multumesc! Il am de o saptamana si sunt foarte multumit!