| dupstepbakk a întrebat:

este o misiune in gta san andreas in care trebuie sa iau o decapotabila si trebuie sa o tunez in garaj dupa trebuie sa dansez cu masina de pe ce taste trebuie sa dansez? ofer funda

Răspuns Câştigător
| mZque a răspuns:

O faci de pe Numpad adica de pe cifrele alea din dreapta tastaturii si ai grija ca primul beculet de la tastatura sa fie arpinswinking

5 răspunsuri:
| DoarSteff a răspuns:

Misiunea este foarte grea. Eu nu reusesc sa o fac. Si m-am tot chinuit pana m-am saturat si am descarcat salvarea dupa misiunea acea. http://www.gtasavegames.com/savegames/san_andreas uite acest site este numai cu salvari GTA San Andreas dar sa nu ti se urce la cap si sa termini jocul. Iti arata acolo ce si cum trebuie sa faci. Vezi ca scrie acolo NUMELE MISIUNII (gata terminate desigur). Bafta :)

| William a răspuns (pentru DoarSteff):

Daca misiunea aia ti se pare grea inseamna ca esti praf la jocuri. Eu am jucat pentru prima data gta san andreas acum cateva luni si am esuat misiunea aia de doua ori, a treia oara am facut-o.

| DoarSteff a răspuns (pentru William):

Am mai trecut-o dar acum mult timp. Acum mai mult joc CoD RE si MoH deci mi-am cam ''iesit din mana''. Si eu i-am dat site-ul doar daca nu poate sa treaca. Nu-i nevoie sa faci cearta ca noob-ulwinking

| DoarSteff a răspuns:

La GTA genius laughing. Si parca tu ai fi as in tot. Joaca tu seria de jocuri RE. Te pricepi? Pai nu laughing.

| RsKd a răspuns:

Atunci cand trebuie sa dansezi iti arata ei pe ce taste sa apesi.