| Katherina99 a întrebat:

este pe aici cineva care a prins jocurile pe pc de dinainte de anul 2009? Tin minte ca jucam un joc cu un fel de lume magica in care trebuia sa descopar tot felul de pasaje in paduri si locuri magice, pe langa asta trebuia sa descifrez coduri si sa fac anumite masinarii sa mearga. L-am cautat dar nu-l pot gasi, tot ce tin minte e ca arata ca un joc de zane, dar nu avea personaje sau ceva de genu.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Poate asta te ajuta si nu te-ai gandit sa cauti asa pe google:

https://www.google.com/search?q=top+games+before+2009