| anonim_4396 a întrebat:

este un joc pe facebook numit Top Eleven astazi m-am apucat am level 1, formatia 5-4-1, 3 jucatori de 4 stele restul de 3, la 2 jucatori am abilitate speciala.As vrea sa-mi dati niste sfaturi fiindca eu nu stiu ce si cum trebuie sa fac : sa-mi dati sfaturi despre : tactica,sponsorizari, vanzare/cumparare jucatori, antrenament si toate cele

2 răspunsuri:
| bZkBoY12 a răspuns:

Si cat despre tactica cum schimb tactica si din astea.

| enerky a răspuns:

Nu-ti trebuie tactica iti trebuie jucatori buni eu am lvl 7 ia-ti un contract de sponsorizare si incearca sa castigi cati mai multi jucatori de 5 stele eu am echipa facut din jucatori de 6 stele dar ai lvl prea mic pentru ei bft:d