| Alexromania2011 a întrebat:

eu am instalat steam cracked si cand l-am deschis m-am logat cu contul de steam normal si cand am intrat nu aveam niciun joc cracked le aveam doar pe cele cumparate si dupa aia l-am sters din control panel si dupa aia cand am intrat pe steamul normal imi apareau la toate jocurile pe care le-am cumparat ca nu le-am instalat, dar eu le am instalate in pc. Cum sa fac sa imi apara instalate ca nu pot intra in ele?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Man, poti sa-ti iei adio de la cont.
Ai instalat un program din surse necunoscute, ti-ai si introdus contul in el si te astepti ca totul sa fie roz, nu?
Acum totul depinde de omul care a primit contul si parola.
Sugerez sa ti-o schimbi chiar acum.

| Alexromania2011 explică (pentru LPCTSTR):

Am bagat bani in el sad

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alexromania2011):

Schimba-ti parola si vezi ce se-ntampla.