| Logit8tigoL a întrebat:

SALUT TPU! Eu joc san andreas si vreau sa stiu de unde pot downloada SAMI.Am downloadat un SAMI,dar este doar pentru adaugat masini,nu pentru BIGFOOT, Yeti si altele

1 răspuns:
| Grumpy123 a răspuns:

Incearca cu Spark :) Descarca spark deaici:
http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=1503 dupa ce il instalezi
il deschizi..Si apesi pe open alegi GTA3.img sau cum se numeste..si iei fisierele(modul pe care vrei sa il bagi) si il bagi acolo in program dupa care apesi CTRL + S (Save) inchizi programu si gata..ai instalat modu. poti sa instalezi orce mod :)