| zRelax a întrebat:

eu m-am apucat recent de Lague of Legend si imi place foarte mult insa am lvl mic si putini banii(IP) daca aveti ati putea s-ami dati un cont cu/fara Lever busted dar cu lvl mai mare de 12 si cu un camion bun.
P.S

1 răspuns:
| Psycho777 a răspuns:

Joaca singur si fa level up singur ca sa cresti in skill. Daca o sa joci pe conturi mai mari o sa simti diferenta cand jucatorii or sa fie mai experimentati decat tine. Sunt platina si stiu ce vorbesc. Daca iti place lol-u, construieste-ti propriul cont cu campionii pe care ii vrei, skin-uri etc.