| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

Eu ma joc CS:GO si vreau sa ma joc cu botii dar sa fie 1vs5(Eu contra 5 boti)si nu stiu cum sa fac sa pun 5 boti intr-o echipa si eu in cealalta.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

La inceputul meciului, scrii bot_kick, sau kick_bot, dupa ce nu mai e nici un bot pe server, daca tu esti la tero, scrii in consola bot_add_ct sau ceva de genul, si faci asta de 5 ori.

| JoKeRuLwTF a răspuns:

Pai intri pe server apoi scrii bot_kick apoi scrii bot_add_t de 5 ori daca vrei sa fi la CT si daca vrei sa fi la T scrie bot_add_ct de 5 ori.

Funda?