| Pavel_Andrei_Vladut_1990 a întrebat:

Eu ma joc csgo si alte jocuri pe pc si in csgo am normal in jur de 200-250 de fps sau mai mult dar aseara eram in competitiv mergea totu bine si frumos cand dintr-o data mi-a crescut pingu si s-a blocat la 43 dar se misca de parca aveam 2 fps si nu stiu de ce si ca sa rezolv trebuia sa dau restart la calculator dar nu inteleg de ce dintr-o data face asa, pe alte jocuri nu mi se intampla nimic.
Asa ca va rog sa imi spuneti si mie daca aveti idee de la ce ar putea fi.
Uitati aici componentele calculatorului

Procesor : Intel Skylake, Core i3 6100 3. 70GHz box
Placa video : GIGABYTE GeForce GTX 950 WindForce 2X OC 2GB DDR5 128-bit
RAM : Memorie HyperX Fury Black 8GB DDR4 2400MHz CL15 1.2v
SSD : ADATA Premier Pro SP550 Series 240GB SATA-III 2.5 inch
Hard : WD Blue 1TB SATA-III 7200 RPM 64MB
Sursa : Segotep SG-500A

2 răspunsuri:
| tosibacaptiva1337 a răspuns:

Si eu am patit dar la mine le am pe high si am cam 70fps si imi creste pingul la 200 in competitiv dar la mine dureaza 1m, daca vr sa vb add pe steam (|Gh0st|) poza cu o fantoma animata