| XxMatei99xX a întrebat:

eu sunt un gamer de 9 ani si am cam multe jocuri, dar unele-s plictisitoare si nu prea le joc. Ca mereu ma uit la videoclipuri cu jocuri ca sa-mi instalez si eu un joc, imi spuneti ce sa fac ca sa-mi treaca plictiseala asta? O am de 2 ani. Funda

Răspuns Câştigător
| azeze a răspuns:

Incerca asa :
Borderlands 3
GTFO
Division 2
Metro Exodus
Doom Eternal
Call of Duty
Gears 5
Devil May Cry
Resident Evil 2
Sekiro:Shadows die twice
Assassins Creed Origins
Fortnite
PUBG

| XxMatei99xX explică (pentru azeze):

Ho mane, usor, PUBG si Fortnite le am deja, dar in rest ai pus jocuri care nu-s de varsta mea, citeste intrebarea inainte sa pui raspunsul, am 9 ani man

| azeze a răspuns (pentru XxMatei99xX):

"Mane" ai 9 ani, sti ca varsta minima pe TPU este de 12 ani? Sti ca de la 12 la 14 ani ai nev de acordul parintilor ca sa intri pe TPU? Ai facut contul fara sa citesti termenii si conditiile site-ului asa ca, daca ai incalcat aceasta regula ma gandesc ca pentru niste jocuri ca sa nu te plictisesti ai face la fel.

3 răspunsuri:
| BogdanM275 a răspuns:

Încearca need for speed e un joc foarte bun.