| RalphTheManYT487 a întrebat:

Eu sunt youtuber si am 146 de abonati. Nu este mult, stiu. Fac video-uri de gaming mare parte de pe playstation 4 si vreau sa gesesc o modalitate simpla sa editez videoclipurile dar un edit mai complex decat cel de pe ShareFactory si sa imi pun un facecam fara sa trebuiasca sa cumpar o camera. Nu stiu daca este posibil sa fac aceste chestii, de aceea va intreb

Răspuns Câştigător
| andrei2977 a răspuns:

Fara camera nu-ti poti pune "facecam", pentru editat iti poti lua o placa de captura si sa editezi videoclipurile de pe un pc/laptop.

| RalphTheManYT487 explică (pentru andrei2977):

Merci mult. Oricum voiam sa imi iau switch si sa filmez si de pe el si acolo imi trebuie obligatoriu placa de captura

1 răspuns: