| MagmanCuban a întrebat:

eu uneori mai joc pe gta 5 singleplayer cu trainere.,adica simple trainer si cand vreau sa ma joc online le scot,dar de cateva zile nu mai pot juca online adica eu scot trainerul, script hook-ul si cand pornesc jocul ( il am pe social club ) imi da eroare cod 202... dar daca pun modul merge

1 răspuns:
| RaresJF a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul. poate ca s-a facut ceva la joc cand ai bagat modul. incearca daca vrei sa joci online sa nu mai folosesti modul, daca functioneaza ceea ce am zis.