| mariusQ a întrebat:

Eu v-as ruga daca stiti sa-mi dati de la the sims 3 online comunity [serial code]. Va rog din toata inima. promit funda.

2 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

5HDV-PSQ6-EEUN-T763-9MEQ daca nu merge incearca W6XF-QBVQ-PPWA-CGFG-XEW5 daca nu merge nici asta incearca SZH9-8D7J-RCNA-KRCC-FRLD s-ar putea sa nu mearga nici unul, eu am cautat pe cel mai bun site de seriale si de downloaduri http://www.serials.ws/index.php. Bafta

| mariusQ explică (pentru AntonyoBoss):

Nu imi merge nici un cod dear iti multumesc de efortul depus dar te pot pune pe tine in lista mea de prieteni.