| CoAd7 a întrebat:

Eu vreau sa joc Minecraft multiplayer pe un server din strainatate si atunci cand intru imi apare o eroare de gen "Bad Login" si nu pot sa intru, cum as putea rezolva? Am nevoie de un raspuns urgent!

1 răspuns:
| Jock3r99 a răspuns:

Trebuie sa iti ia cont premium de pe www.minecraf.net. Costa 20$ parca sau euro, daca vrei, mai bine intra pe avrnet.ro:25565 e mai bun ca alte servere din strainatate, doar ca este nou si are in jur de 100-150 playeri (total).