| Andreiutzu_7322 a întrebat:

Exista un joc gen GTA San Andreas Multiplayer Roleplay ( viata reala) care sa aiba grafica mai buna? Sa fie exact la fel. Sa pot cumpara casa, masina care sa o pot tuna. ceva de genu. Ma plictisesc ingrozitor si daca imi puteti spune si mie un asemenea joc, desigur daca existabig grin...

Răspuns Câştigător
| NightFurry a răspuns:

Saints row the third
saints row 2
deci sunt asemanatoare cu gta. furi masini le tunezi. bla bla sunt si misiuni. faci ce vreihappy si au o grafica mult mai bunahappy

| peter98992 a răspuns (pentru NightFurry):

Mersi.Pe mine m-ai ajutatbig grin

2 răspunsuri:
| Adrain121 a răspuns:

Eu ti-as recomanda si APBwinking uitate pe youtube de acest joc sa vezi cum e scrie gameplay sa nu iti de-a cine stie ce. bft